шукаємо партнерів
0-800-50-15-60

безкоштовна багатоканальна телефонна лінія

050-450-15-60

вартість дзвінків згідно з тарифами Вашого оператора

Добровільне страхування відповідальності

За полісом обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ) страхувальник та особи, які керують транспортним засобом, мають страховий захист на випадок заподіяння ними матеріального збитку майну, життю і здоров'ю третіх осіб при скоєнні дорожньо-транспортної пригоди. Згідно із законом ліміт відповідальності за шкоду, заподіяну, майну третіх осіб, становить всього лише 100,0 тис.грн. А якщо ДТП станеться за участю дорогого автомобіля? Цієї суми може не вистачити для повної компенсації збитку.

Фінансова проблема у винуватця може виникнути навіть тоді, коли в ДТП постраждає автомобіль не зовсім новий і не дуже дорогий. І ось чому. При визначенні розміру збитку за ОСЦПВ з вартості відновлювального ремонту, відповідно до чинного законодавства, віднімається:

  • знос на деталі, що підлягають заміні, і який може становити до 70%,

  • франшиза, розмір якої може бути до 2000,0 гри.

Страхова компанія виплатить потерпілому страхове відшкодування, зменшене на розмір зносу і франшизи. Відповідно до ст. 1194 Цивільного кодексу України, особа, яка застрахувала свою цивільно-правову відповідальність, у разі недостатності суми страхової виплати для повного відшкодування завданої шкоди, зобов'язана виплатити потерпілому різницю між фактичним розміром шкоди і страховою виплатою. Потерпілий може пред'явити винуватцю претензії, в тому числі і судові, з відшкодування недоотриманої суми, необхідної на ремонт пошкодженого автомобіля. У випадку, якщо автомобіль постраждалого застрахований по КАСКО, винуватцю не уникнути регресного позову від СК постраждалого з вимогою оплати вартості відновлювального ремонту понад суми, оплаченої СК винуватця за полісом ОСЦПВ.

strahovka

Для вирішення такої фінансової проблеми "СК АСКО ДС" пропонує унікальне страхування Договір страхування відповідальності власників транспортних засобів «ДГО +». За цим договором ми виплатимо потерпілому різницю між вартістю відновлювального ремонту автомобіля та страховим відшкодуванням за полісом ОСЦПВ в межах обраної страхової суми за договором «ДГО +»:

  • 100 000 грн.

  • 150 000 грн.

  • 200 000 грн.

  • 250 000 грн.

Таким чином, договір по Програмі "ДГО+" відрізняється від договорів "ДГО" інших страхових компаній тим, що ми покриваємо в межах обраної страхової суми не тільки збитки понад ліміту за полісом ОСЦПВ (який становить 100 тис.грн), а й збитки, які не покриваються згідно з законодавством, а саме фізичний знос деталей автомобіля та франшизу, тобто відшкодуємо повну вартість відновлювального ремонту автомобіля постраждалого в межах обраних страхових сум.

"ДГО+" - це Ваш додатковий захист, в 2,5 рази перевищуючий ліміт відповідальності "АВТОЦИВІЛКИ", за ціною в 2 рази дешевше.

Порівняльні характеристики полісу ОСЦПВ та договору страхування по програмі "ДГО+"

 

Поліс ОСЦПВ

Договір "ДГО+"

Ліміт відповідальності страховика за шкоду, заподіяну майну

100 000,00

Додаткові від 100 до 250 тис. грн. на вибір страхувальника.

Виплата з урахуванням зносу деталей

так

Ні, покривається знос, який не підлягає відшкодуванню по полісу ОСЦПВ

франшиза

До 2000 грн

Без франшизи. Покривається франшиза, яка не підлягає випалті по полісу ОСЦПВ

 

 

 

Цілодобова підтримка

зателефонуйте

0-800-50-15-60 050-450-15-60

або відправте заявку з сайту